KAŽDÝ SA CHCE PÁČIŤ

27.9.2012 | PR | Byty | Komentárov 0 |

Skoro každá žena i muž túžia dobre vyzerať.

KAŽDÝ SA CHCE PÁČIŤ - foto, Hyperbyvanie.sk

Dávajú si záležať na svojom oblečení, vhodnej kabelke, bižutérii alebo iných doplnkoch. Rovnako, skoro každý túži po dokonalej a krásnej postave. Lenže dosiahnuť ju nie je až také jednoduché. A ešte ťažšie je udržať si ju. Len málo z nás má to šťastie, že má genetickú preddispozíciu a môže zjesť takmer všetko, napriek tomu však nepriberie. Väčšina z nás má nejaký problém s postavou, ktorý nás trápi a snažíme sa s ním bojovať. Mnohí dokonca trpíme nadváhou.

Spôsobov, ako si udržať postavu alebo schudnúť je niekoľko. Každý spôsob však vyžaduje určité pravidlá, ktoré treba dodržiavať, aby bol výsledok efektívny. Niektorí z nás dodržiavajú zásady správnej životosprávy a zdravej výživy a tieto problémy sa ich skoro vôbec nedotýkajú. Iní síce z času na čas urobia nejaký prehrešok, ale zas športujú, tak znova nemajú nejaké veľké problémy.

Aj problémy s nadváhou každý rieši po svojom. Niektorí nasadia drastické diéty a vôbec si neuvedomujú, že si tým vlastne veľmi škodia. Čoraz viac ľudí dnes podstupuje aj chirurgické zákroky na odstránenie problému s nadváhou. Jedným z nich je aj liposukcia. Je to odsávanie podkožného tuku pomocou zvláštnych kanýl, ktoré sú napojené na podtlakovú hadicu a kalibrovaný valec, slúžiaci na meranie kvality a množstva podkožného tuku. Používa sa pri ňom množstvo zdravotníckych pomôcok. Liposukcia nie je zákrokom jednodňovej chirurgie, ani sa ňou nelieči obezita. Je to síce finančne náročný zákrok, ale zariadenia, ktoré ho robia ho často ponúkajú v zaujímavých zľavách.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 2

Diskusia

Článok KAŽDÝ SA CHCE PÁČIŤ zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »