Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás

22.7.2011 | Byty, Domy, Zahrady.cz | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Máme pre vás ďalšie novinky, nové vychytávky do vašej domácnosti, ktoré vám spríjemnia život. Vyskúšajte domácu pekáreň, pohodlné kreslo alebo napríklad detský traktor pre vašu ratolesť!

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás  - foto, Hyperbyvanie.sk

Pečte nielen domáci chlieb

Nová domáca pekáreň Electrolux umožňuje vďaka 15 prednastaveným programom pečenie chleba, koláčov, tort i zákuskov. Inteligentný ovládací LCD panel uľahčuje prepínanie medzi variantmi produktov, samozrejmosťou je nastavenie intenzity zhnednutia kôrky, o ktorej bezchybnosť sa postará špeciálna vyjímacia čepeľ. K vybaveniu patrí aj nepriľnavá forma na koláč, dvanásťhodinový časovač, rýchle pečenie (58 minút), nastavenie chrumkavej kôrky, 3 formy na pečenie chleba (500 g, 750 g a 1 kg), odstrániteľné veko pre jednoduché čistenie, gumové podstavce pre lepšiu stabilitu. Postup pečenia je možné sledovať skleneným okienkom v nerezovom povrchu.

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás , fotka

Postavte systémový komín

Prefabrikované prvky Final od firmy Schiedel sú medzi stavebníkmi a investormi veľmi obľúbené. Nadstrešnú časť komína z nich možno totiž postaviť rýchlo a presne, navyše so zachovaním tradičného vzhľadu. Sortiment sa rozšíril o prvky ABSOLUT Final, betónové segmenty s povrchovou úpravou červených tehál. Sú sendvičové, s vnútornou tepelne izolačnou vrstvou z identického materiálu. V súčasnej dobe sú k dispozícii pre jednoprieduchové komíny ABSOLUT priemerom 12 až 18 cm a to aj vrátane variantu s vetracou šachtou. Základná dodávka vo forme osvedčenej Sady obsahuje kompletné diely pre 1,3 m komína a to vrátane spojiva – tenkovrstvové maltové zmesi.

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás , fotka

Relaxujte v pohodlnom kresle

Dívať sa na televíziu s maximálnym komfortom umožní pohodlné a pekné televízne a relaxačné kreslo z pravej kože. O vzhľad sa stará kvalitný kožený poťah a pretože ho ani zo zadnej strany nič nenahrádza, možno kreslo umiestniť aj do priestoru. Pohodlie je výsledkom stupňovito nastaviteľnej a ľahko ovládateľnej opierky chrbta i nôh, ktoré telu doprajú ideálnu relaxačnú pozíciu. Kreslo s výplňou z tvarovo stálej polyéterová peny je otočné, stojí na stabilnom kovovom tanieri vo farbe hliníka. Na trhu je v čiernej alebo červenej farbe. Rozmery činia 66 x 116 x 80 cm, výška sedu je cca 50 cm, hĺbka sedu cca 52 cm.

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás , fotka

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás , fotka

Učte budúceho traktoristu

S neodolateľnou hračkou pre malých milovníkov záhradnej techniky prišla firma Viking. Detský traktor, ktorý vychádza z dizajnu osvedčených strojov série T5 a T6, má úctyhodné rozmery 168 x 50 x 62 cm, čo nadchne o odrastenejšie potomkov. Patrí k nemu vozík schopný prepravovať náklad vo forme záhradného odpadu, zberu, zeminy alebo drobného stavebného materiálu. Traktor je na šliapací pohon, takže spĺňa aj najprísnejšie ekologické normy EÚ. Hračka vhodná pre deti od troch rokov je k dostaniu len u autorizovaných predajcov. Bližšie informácie nájdete na bezplatnej infolinke (ČR) 800 555 226.

Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás , fotka

Text: Byty, Domy, Zahrady.cz
Foto: Archiv firem

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Užitočné novinky alebo Vybrali sme pre vás zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »