Túžite po luxuse? Požičajte si ho!

5.8.2012 | Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Dá sa povedať, že v dnešnej dobe môžeme mať takmer čokoľvek. Čokoľvek sa totiž dá požičať. K tomuto spôsobu sa uchyľujeme najčastejšie v prípadoch, že si nami vytúženú vec nemôžeme - predovšetkým z finančných dôvodov - kúpiť. Predmetom pôžičky sa tak najčastejšie stáva luxusný a drahý originálny tovar, ktoré si u špecializovaných firiem môžeme na rôzne dlhú dobu zapožičať a to za výrazne nižšiu sumu, než je jeho skutočná cena.

Túžite po luxuse? Požičajte si ho! - foto, Hyperbyvanie.sk

Vďaka týmto službám sa môžeme obklopiť luxusným tovarom všetkého druhu. A presne to sa nám čas od času môže hodiť. Predovšetkým pri výnimočných príležitostiach sa chceme výnimočne aj cítiť ak tomu nám napríklad značkové hodinky alebo úchvatné šaty môžu ľahko pomôcť.

 

Túžite po luxuse? Požičajte si ho!, fotka

 

Niekedy sa ony slávnostné udalosti môžu konať priamo u nás doma. Príkladom môže byť silvestrovská party, narodeninová oslava, obchodné večere s nadriadenými či valentínsky večer. Pre tieto príležitosti môžete skrášliť nielen seba, ale aj svoj byt, napríklad skvostným zariadením, honosným nábytkom a originálnymi doplnkami, ktoré každému vyrazia dych.

Túžite po luxuse? Požičajte si ho!, fotka

 

V Slovenskej republike sa začínajú objavovať spoločnosti, ktoré vám sprostredkujú v zahraničí veľmi obľúbenú službu, ktorou je požičiavanie luxusného interiérového zariadenia. Ponúkaný sortiment týchto firiem je naozaj široký a siaha od luxusného zariadenia, cez netradičné kúsky až po úplne bežný nábytok, takže si ľahko vyberiete presne to, čo v danú chvíľu potrebujete. Samozrejmosťou sú aj rôzne doplnky a drobnosti, ktoré váš byt doladia do vami požadovanej podoby - požičať si preto môžete i závesy, obrusy, riad, vázy, lustre či obrazy. Samozrejmosťou je, že si môžete vybrať z rôznych štýlov, a tak si svoj interiér môžete čas od času úplne premeniť.

Túžite po luxuse? Požičajte si ho!, fotka

 

Túto službu ľudia najčastejšie využívajú cez víkend a preto aj cena je najčastejšie stanovená za dva dni. Samozrejme záleží aj na značke a hodnote zariadenie, ktoré si chcete požičať. U klasického záhradného nábytku sa cena pohybuje od 3 eur vyššie, zatiaľ čo za originálny obraz môžete za víkend zaplatiť aj niekoľko desiatok eur. Ak sa rozhodnete využiť týchto služieb, dbajte predovšetkým na to, čo všetko cena zahŕňa. Za dopravu, sťahovanie, montáž a konečnú inštaláciu môžete zaplatiť nemalé peniaze navyše.

Túžite po luxuse? Požičajte si ho!, fotka


Tiež si dopredu zistite, ako u danej spoločnosti prebieha hradenie prípadných škôd a to predovšetkým v prípadoch, kedy má vypožičaný nábytok pripraviť váš príbytok na bujaré oslavy. V každom prípade sa vám oplatí zvoliť si služby takej firmy, ktorá je proti všetkým možným rizikám poistená. U vypožičaných vecí tiež dobre skontrolujte, v akom stave vám vlastne boli dovezené, aby ste sa vyhli prípadným nepríjemnostiam, že budete zodpovední za škody, ktoré ste nespôsobili.

Túžite po luxuse? Požičajte si ho!, fotka

 

Požičiavanie interiérového zariadenia asi nikdy nebude patriť medzi najvyužívanejšie spôsoby, akými si vylepšujeme a skrášľujeme byt, aj keď svojich priaznivcov si táto netradičná služba určite nájde.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Túžite po luxuse? Požičajte si ho! zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 225 príspevkov

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Ďalšie príspevky »