Domov ako stvorený pre dokonalý oddych

27.3.2013 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

I keď azda najviac času trávime v práci, po návrate domov potrebujeme o to viac príjemné prostredie na oddych. To samozrejme každý interpretuje inak a preto sú samotné domácnosti odlišné. Každý sa cíti dobre v inom prostredí. Preto sa obklopujeme rôznymi spomienkovými predmetmi na poslednú dovolenku, či víkend s priateľmi. Niekto má rád čistotu rovných línií a na stenách nepotrebuje mať veľké dekorácie. Stačí mu možno pekná váza a nábytok zladený v jednej farbe. Inému sa páči kombinácia rôznych štýlov a ukľudňuje ho pohľad na poličky preplnené drobnosťami.

Domov ako stvorený pre dokonalý oddych - foto, Hyperbyvanie.sk

Jedno máme ale všetci spoločné, potrebujeme svetlo. Keďže najmä v zimných mesiacoch je toho prirodzeného pomenej nahrádzame ho umelým. Osvetlenie domácnosti je teda dôležitou súčasťou rovnako ako samotný nábytok. Okrem bežných domácich prác, ktoré musíme vykonávať aj po večeroch, svetlo potrebujeme aj pre naše voľnočasové aktivity. Kto by si večer neprečítal dobrú knihu? Vhodne zvolené osvetlenie teda šetrí náš zrak a vie navodiť aj príjemnú atmosféru.

Z filmov nám utkvela predstava o útulnom domove, kde samozrejme nesmie chýbať krb. Tento, dalo by sa povedať, že módny doplnok je pomerne častý najmä v rodinných domoch. My v panelákoch sa musíme zmieriť s tým, že komín jednoducho do bytu nedorobíme. Krb je jednou z možností ako vykurovať dom. Zväčša sa používa na výhrev jednej miestnosti, správne zhodnotenými možnosťami, ktorým ho prispôsobíte sa dá vykúriť aj menší rodinný dom. Na túto skutočnosť však treba myslieť ešte pred samotnou realizáciou stavby. Aj v prípade, že bývate v staršom rodinnom dome, kde komín je bežnou súčasťou, určite si vyberiete ten vhodný.

Krb ako taký má predovšetkým silu stmeľovať rodinu. Najmä ak ste sa práve nasťahovali, aj takmer dospelé deti sa veľmi radi pridajú pri posedení na moderných sedacích vakoch pri praskajúcom ohni a ochotnejšie sa s Vami porozprávajú.

A oddychu už nič nebráni.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 3

Diskusia

Článok Domov ako stvorený pre dokonalý oddych zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »