Bývanie vo vlastnom

27.3.2013 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Bývanie vo vlastnom je snom azda každého človeka. Niekto túži bývať v útulnom rodinnom domčeku na okraji mesta, iný túži po rušnom centre veľkomesta.

Bývanie vo vlastnom - foto, Hyperbyvanie.sk

Väčšina však zostáva len pri snoch. Ak si však môžete dovoliť zrealizovať túto Vašu nádhernú predstavu, my ostatný môžeme len slepo závidieť.

V prvom rada každý človek najskôr siaha po katalógoch rodinných domov. Výber toho najkrajšieho dá zabrať a neraz sa rodina jednoducho nevie zhodnúť. Pri výbere vie pomôcť aj vizualizácia návrhov, kde je možné v 3D modeli vidieť ako bude Váš budúci hrad vyzerať.

Podstatná je však aj lokalita, v ktorej chcete bývať. Pozemok je teda tiež dôležitý a treba ho vyberať múdro, aby ste v zime nezistili, že slnečný svit vidíte len pár hodín denne a to aj vtedy keď na oblohe niet ani mráčika.

Keď hrubá stavba už stojí a strecha je dokončená, treba myslieť na všetky tie potrebné drobnosti. Aby ste aj v chladnejšom počasí zabezpečili robotníkom pohodlie pri práci na Vašom dome a aby bol čo najskôr hotoví, môžete si prenajať infražiarič. Tak budú všetci v teple aj keď Váš dom ešte vykurovanie hotové nemá a práce budú napredovať rýchlejšie.

Počas dokončovania stavby je dobré myslieť aj na prostredie, ktoré Vás obklopuje. Ak ste v strede dediny prípadne menšieho mesta, treba rátať s hlukom z ulice ale aj od susedov. Riešením, ak si cez víkend radi dlhšie pospíte, je zvuková izolácia. Tá udrží hluk vonku a budete mať pokojný spánok.

Dôležitým detailom, najmä ak máte slnečný pozemok prípadne ste blízko susedov, sú rolety. Tie Vám v lete udržia príjemný chládok, vo večerných hodinách súkromie a ešte aj spríjemnia Váš domov.

Osvetlenie je taktiež nedeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ozvláštnite si obývaciu izbu, spálňu ale aj v kuchyni je nevyhnutný luster, pre dostatok svetla pri práci.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Bývanie vo vlastnom zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »