Najlepšie si oddýchneme doma

17.4.2013 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Domov nám prevažne slúži ako útočisko pred svetom a miesto pre odpočinok.

Najlepšie si oddýchneme doma - foto, Hyperbyvanie.sk

Každý oddychuje inak avšak naše sily najlepšie zregeneruje spánok. Kvalitný spánok by mal trvať asi 8 hodín ale je to individuálne. Ak však ráno vstávate unavený a počas celého dňa sa neviete akosi naštartovať, pravdepodobne by ste mali spávať dlhšie. Aby sme sa dobre vyspali, je kvalitná posteľ nevyhnutnosťou. Predovšetkým by Vám mala sedieť veľkosťou a tvrdosťou matraca. Takže ak sa chystáte kúpiť novú pokojne ju vyskúšajte a nevyberajte len podľa farby.

Najlepšie si oddýchneme doma, fotka

 

Najmä v zime je nevyhnutné aby sme mali doma príjemnú teplotu. Tá by sa mala pohybovať okolo 22 °C. Aby sme túto ideálnu teplotu dosiahli bez zbytočného kúrenia zatepľujeme. Touto obnovou fasády teda ušetríme nemalé finančné prostriedky na kúrení. Vďaka zatepleniu nám ani v lete nehrozí zbytočné prehrievanie priestoru.

Pri tomto zásahu do stavby si však treba uvedomiť, že cez zateplené múry už síce neuniká teplo ale na druhej strane ani prebytočná vlhkosť. Ak sa teda počas vykurovacej sezóny chcete vyhnúť plesniam a nimi spôsobovaným zdravotným komplikáciám u celej Vašej rodiny, mali by ste si zaobstarať odvlhčovač. Ten pohltí prebytočnú vlhkosť a Vaše steny zostanú suché a bez plesní. Vetranie by však malo byť každodennou súčasťou či už máte odvlhčovač alebo nie.

A keďže sa, aspoň podľa kalendára, blíži jar a následne aj leto, sieťky proti hmyzu na oknách Vás ochránia pred otravným bzučaním a nepríjemnými bodnutiami.

Najlepšie si oddýchneme doma, fotka

 

Netreba zabúdať ani na záhradku. Tá Vás môže tešiť od jari do jesene, ale je potrebné sa o ňu dobre starať. Občasné prekopávanie kvetinového záhonu a zbavenie ho buriny nemusí stačiť. Aby ste sa mohli čo najdlhšie tešiť z nádherne rozkvitnutej záhrady vsaďte na organické hnojivo. Toto môžete pokojne použiť aj do interiérových rastlín, ktoré sa Vám taktiež poďakujú.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 3

Diskusia

Článok Najlepšie si oddýchneme doma zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »