Tabuľa nepatrí iba do školy

15.4.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Pokiaľ ste si mysleli, že s opustením školských lavíc už nebudete mať príležitosť vziať do ruky kriedu a písať či maľovať po tabuli, najnovšie trendy moderného bývania vás možno vyvedú z omylu. Obyčajné tabule sa totiž stávajú veľmi obľúbeným interiérovým doplnkom, lebo sú nielen originálnou dekoráciou, s ktorou sa všetci členovia rodiny radi zabavia, ale tiež veľmi praktickým pomocníkom.

Tabuľa nepatrí iba do školy - foto, Hyperbyvanie.sk

Mať klasickú čiernu tabuľu doma je samo o sebe veľmi originálne. Pokiaľ si potrpíte na takýto dizajnový výstrelok, zvoľte si neprehliadnuteľné tabule väčších rozmerov a umiestnite ich tam, kde by ich len tak niekto nečakal. Tabuľa môže nahradiť čelo postele, visieť v obývačke nad sedačkou alebo zdobiť stenu kúpeľne. Hoci tabuľa predstavuje iba čiernu plochu, váš domov príjemne osvieži a dodá mu netypický ráz.

Tabuľa nepatrí iba do školy, fotka

 

Pokiaľ sa trochu obávate výrazného a dominantného pôsobenia tohto nevšedného doplnku, použite tabuľu iba v decentnejšej forme, to znamená: zvoľte menší rozmer tabule a umiestnite ju na miesto, kde predovšetkým bude mať praktické použitie. Hlavne v kuchyni oceníte možnosť zapísať si zoznam vecí, ktoré je treba nakúpiť, alebo postup nového receptu. Malé tabule majú svoje skvelé využitie tiež v domácich pracovniach – napíšte si na viditeľné miesto všetky svoje nápady a tvorivé myšlienky, alebo naopak, zmažte splnené úlohy z dlhého zoznamu. Práca vás tak bude iste viac baviť.

Tabuľa nepatrí iba do školy, fotka

 

Svoje miesto majú tabule tiež v sieňach, chodbách a halách, teda kdekoľvek v blízkosti vchodových dverí. Tu si môžete zapísať všetko, čo potrebujete cez deň zariadiť, takže sa vám pri odchode z domu skvele oživí pamäť. Alebo si na tabuľu napíšte trebárs svoj obľúbený citát, alebo niečo, čo vás na celý deň nabije pozitívnou energiou. Na tabuli môžete tiež zanechať pozdrav svojim spolubývajúcim, alebo im tu nechať dôležité správy, trebárs, kto im volal, alebo kedy sa vrátite domov. Použiť môžete tiež veľmi praktické magnetické bloky.

Tabuľa nepatrí iba do školy, fotka

 

Módnym trendom je používať miniatúrne tabuľky miesto papierových štítkov. Pokiaľ máte všetko uskladnené v štýlových košíkoch, krabiciach a boxoch, ktorých obsah neustále meníte, nie je nič jednoduchšie než k popisu použiť tabuľový štítok. Všetky zmeny a prepisy potom vyžadujú minimálne úsilie a naviac celkový vzhľad je veľmi moderný a pôsobivý.

Tabuľa nepatrí iba do školy, fotka

 

Celá myšlienka zahrnúť školské tabule do interiéru je veľmi rafinovaná. Nielenže tak získate originálnu dekoráciu, ale predovšetkým v sebe podporíte hravosť, kreativitu a chuť sa slobodne vyjadrovať, a to bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Pri ventilovaní svojich nálad, pocitov, zážitkov i plánov, popustite uzdu svojej fantázii a hlavne nezabúdajte používať veselé farby!Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Tabuľa nepatrí iba do školy zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »