Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť

23.7.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

More, pláž, cestovanie, dobrodružstvá – to všetko patrí k nezabudnuteľnému letu. Pokiaľ chcete čaro prázdnin pociťovať každý deň, privítajte do svojho domova ľahký a osviežujúci námornícky štýl, ktorý vás vtiahne do atmosféry prímorských letovísk.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť - foto, Hyperbyvanie.sk

Námornícky štýl je veľmi zábavný, milý a predstavuje ten najjednoduchší spôsob, ako každú miestnosť interiéru obohatiť o prísľub letnej dovolenky. Námornícky štýl je často používaný v kúpeľniach, v ktorých príjemne korešponduje s vodou. Rovnako tak pôsobí i v kuchyniach, ktoré úžasne ochladzuje a osviežuje. Pokiaľ námornícke akcenty využijete v jedálni, obývačke či spálni, výsledkom bude štýlový a originálny priestor s jedinečným čarom.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotka

 

Klasikou je detská izba v námorníckom štýle, v ktorej sa môžete doslova vyblázniť pri výbere zariadenia: posteľ v tvare lode, rebríky, laná, mosty a kútik v podobe kajuty ocení každý malý pirát či pirátka.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotka

 

Základom sú modro-biele pruhy

Typická pre námornícky štýl je modro-biela kombinácia, ideálna v podobe pruhov a prúžkov. Pokiaľ máte izbu zariadenú v neutrálnom štýle, stačí vymeniť doplnky a dekorácie, ako sú závesy, poťahy, obliečky vankúšov, obrazy, ubrusy apod. Takto môžete ladenie miestnosti meniť podľa ročného obdobia či svojej nálady. V prípade, že túžite po trvalejšej a výraznejšej zmene, môžete bielo-modré prúžky alebo námornícku modrú použiť na steny, alebo dokonca na nábytok.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotka

 

Aby modro-biela kombinácia pôsobila umierneným dojmom, doplňte ju práve bielou farbou. Ďalej nezabudnite na akcenty červenej, napríklad v podobe dekorácie, ktorá k námorníckemu štýlu neodmysliteľne patrí a s modro-bielymi pruhmi tvorí dokonalú kombináciu.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotka

 

I malé dekorácie majú veľký efekt!

Naozaj, aj malé detaily, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať zanedbateľné, sú pre výsledok veľmi dôležité. Modro-bielu variáciu doplnenú o akcenty červenej doporučujeme zladiť s prírodným drevom. Obrazy nahraďte napríklad napodobeninami kormidiel, dekorácie zase modelmi lodí, kompasmi či záchrannými kolesami.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotka

 

Konferenčný alebo nočný stolík vymeňte za malý drevený súdok. Kuchyňu skvelo doplní bar z masívneho dreva, spáľňu oživíte posteľou s nebesami v tvare plachiet. Miestnosti skvelo doplnia tapety a samolepky na stenu s námorníckou tematikou, napr. s dekórom lodí či kotiev. Doplnkov a dekorácií v tomto štýle s touto tematikou je mnoho, preto sa ich výberom vyhrajte rovnako ako s tvorbou zábavného a príjemného námorníckeho štýlu.

Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 2

Diskusia

Článok Námornícky štýl dodá interiéru letnú sviežosť zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »