Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu

30.7.2013 | PR článok | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Prvou miestnosťou, ktorá napovie návštevníkom o vkuse hostiteľa je predsieň. Musí byť vybavená rozumne a v prvom rade s maximálnym vkusom.

Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu - foto, Hyperbyvanie.sk

Zabudnite na neporiadok a chaos, predsieň je vašou vizitkou a podľa toho aj musí vyzerať. O to sa postará hlavne nábytok do predsiene. Čo by v nej teda rozhodne nemalo chýbať?

  1. Vešiak. Či už zvolíte vstavanú skriňu až po strop, samostatný vešiak, alebo bude tvoriť hlavnú dominantu vstupnej miestnosti predsieňová zostava, vždy by tam malo byť miesto, kde si hostia môžu zavesiť svoje veci.
  2. Zrkadlo. Finálna úprava pri odchode z domu je práve na ňom. Aby sme si v zrkadle dobre prekontrolovali celú postavu, je dobré stáť od neho zhruba pol metra, preto ho umiestnite tam, kde budete mať dostatočný priestor.
  3. Botník. Pri jeho výbere sa zamerajte na veľkosť topánok, ktoré nosia obyvatelia domu. Samozrejme nezabúdajte ani na jeho dostatočné odvetranie. Botníky by mali byť tmavšej farby, aby nebolo vidieť prípadnú špinu z topánok.

Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu, fotka

 

Toto sú veci bez ktorých sa vaša predsieň rozhodne nezaobíde. To ako bude vyzerať záleží len na vás. Každý má iný vkus a predstavu. Pamätajte na to, že svetlejší nábytok a veľké zrkadlo dodá menšej predsieni rozmery. Naopak do tej väčšej môžete voliť tmavší odtieň.

Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu, fotka

 

Pri výbere podlahy nezabúdajte, že práve ona je najviac zaťažovaná. Ideálnym riešením je dlažba alebo guma. S drevenou, či plávajúcou podlahou by sme mali priveľa práce pri údržbe.

Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu, fotka

 

V predsieni je dôležité dobre vidieť. Ak ste vlastníkom rodinného domu vyberte si presklené dvere s mliečnym zafarbením. Prepustia svetlo zvonku a zamedzia pohľadu zvedavcov. V samotnej predsieni volíme viacero zdrojov umelého svetla. Okrem hlavného stropného svietidla je praktické zakomponovať aj bodové. Bodové svietidlá je možné natáčať a smerovať tok svetla tam, kam práve potrebujeme.

Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu, fotka

Doplnky s eleganciou

Predsieň a nábytok v nej však nemusí byť všade rovnaká. Tri hlavné veci musia byť v každej, je však len na vás ako bude na návštevníka pôsobiť. Pokiaľ chcete aby pôsobila elegantne vyberte si luxusný nábytok do predsiene. Práve on jej dodá ten správny ráz, ktorý očarí už na prvý pohľad. Ak ho doplníte excelentnými doplnkami máte vyhraté. Už pri prvom pohľade do vášho interiéru presvedčíte návštevníka, že vy ste ten ktorý sa rozumie interiérom a má vkus.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Predsieň je prvou vizitkou vášho vkusu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 231 príspevkov

Audemars Piguet: beste Zwitserse replica horloges beste...

Hamilton: michael kors outlet klaring Korting...

Billige Brown, engros Brown, Discount Brown: pandora stikkontakt online pandora...

Franck Muller Klokker : Klokker Factory Onlin: swiss kopi klokker aaa + sveitsiske...

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Ďalšie príspevky »