Stoly úchvatného vzhľadu

30.9.2013 | Mgr. Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Konferenčné, jedálenské a nočné stolíky sú nepostrádateľnou súčasťou vybavenia našich domácností. Tento „obyčajný“ kus nábytku môže oplývať priam strhujúcim vzhľadom a stať sa neprehliadnuteľnou dekoráciou vášho domova.

Stoly úchvatného vzhľadu - foto, Hyperbyvanie.sk

Vyčíňanie s tabuľovou farbou
Tabuľové a magnetické farby sú dnes veľmi moderné a ich využitie je naozaj široké. Okrem stien nimi môžete natrieť tiež interiérové zariadenie a doplnky, stoly nevynímajúc. Čiernou tabuľovou farbou môžete natrieť celý stôl, alebo len povrch jeho dosky. Takýmto spôsobom skvelo zrekonštruujete aj staré stoly a dáte im celkom nový a originálny vzhľad. Stoly s tabuľovým náterom sú skvelým nápadom do všetkých jedální a obývačiek, ktoré perfektne oživia a osviežia. Tabuľovú farbu určite vyskúšajte aj na zariadení v detských izbičkách: ich obyvatelia iste ocenia, že sa môžu slobodne a kreatívne vyjadriť, kedykoľvek sa im zachce.

Stoly úchvatného vzhľadu, fotkaVolanie prírody
Niekoľko menších nápaditých konferenčných stolíkov predstavuje omnoho zaujímavejšie riešenie, než akým je jeden veľký tradičný stolík. Pre toto usporiadanie sú najvhodnejšie stolíky guľatých a oválnych tvarov. Pokiaľ chcete svoju obývačku oživiť niečím naozaj exkluzívnym, vsaďte na prírodnú krásu dreva a vybavte miestnosť pňami. Nemusíte sa báť, že priestor premeníte na lesnú divočinu – naopak, pne sú prekvapivo elegantným doplnkom moderných interiérov.

Stoly úchvatného vzhľadu, fotkaBuďte in, buďte vintage
V rámci moderného bývania sa na špičke popularity drží tzv. vintage štýl, teda štýl, ktorý do moderných interiérov začleňuje naozaj staré veci. Zničenie, škrabance a preliačeniny sú považované za dekorácie, preto sa nebojte preskúmať obsah svojej povaly alebo pivnice a možno narazíte na naozajstný vintage poklad. V podobe stolíkov nádherne vyniknú staré prepravky a palety.

Stoly úchvatného vzhľadu, fotka

 

Naozaj exkluzívnym vzhľadom sa môžu pochváliť tiež súdky a rebríky.

Stoly úchvatného vzhľadu, fotkaStolík pre nadnášajúci pocit
Závesné postele a sedačky sú hitom, ktorý len tak neomrzí. Nakoľko sú zavesené na strope, alebo stene, a chýba im klasické ukotvenie, poskytujú nevšednú relaxáciu a odpočinok. Nehovoriac o ich dizajne a vizuálnom efekte, ktorý je proste neprekonateľný. A prečo by ste si nemali užiť túto jedinečnú krásu aj pri levitujúcom stole? Plávací stôl s revolučným dizajnom pripomína skôr umelecké dielo, a teda je perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po netradičnom interiéri. Stôl je pevne ukotvený, takže aj kvôli zdanlivej ľahkosti a vzdušnosti plní svoju praktickú funkciu na jednotku.

Stoly úchvatného vzhľadu, fotkaInšpirujte sa našimi nápadmi nevšedných doplnkov – odmenou vám bude vzrušujúci interiér, ktorý vás bude baviť.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Stoly úchvatného vzhľadu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok