Láka Vás bývanie na vidieku?

9.12.2013 | Tisková zpráva | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

V tom prípade, dobre zvážte, najmä ak ste vyrastali v meste, či skutočne zvládnete všetky povinnosti s tým spojené. Ak totiž chcete mať v chalupe teplo aj v zime, musíte kúriť a pravidelne prikladať. Aj prác okolo domu je stále dosť, ak si teda predstavujete romantiku bývania na dedine práve v čerstvom vzduchu a ničnerobení, radšej si toto rozhodnutie veľmi dobre premyslite.

Láka Vás bývanie na vidieku?  - foto, Hyperbyvanie.sk

Bývanie v rodinnom dome je stále lákavé pre tých, čo sa neboja manuálnych prác. Dom si sám postaviť nemusíte, na to sú na trhu viaceré renomované stavebné firmy, avšak následná starostlivosť o stavbu a domácnosť bude len na Vašich pleciach. Detaily ohľadom stavby by ste si však mali premyslieť.

Láka Vás bývanie na vidieku? , fotka

 

Veľmi populárnym je zatepľovanie, a to aj novostavieb. O tom, či aj Váš dom je potrebné zatepliť sa poraďte s odborníkom. Všetko závisí od použitého stavebného materiálu. Nie vždy je teda potrebné zatepliť celú fasádu. Možno by aj Vám postačovalo zateplenie plochej strechy, keďže sú najpopulárnejšie práve moderné bungalovy. Aby Vám teplo zbytočne neutekalo, určite vyberte spoľahlivého výrobcu okien. Neporovnávajte však len cenník plastových okien ale aj kvalitu. 

Láka Vás bývanie na vidieku? , fotka

 

Pred nasťahovaním sa do nového domu však musíte vyriešiť problém odpadovej vody. Len malá časť obcí u nás má kanalizáciu a vodovod. Bez vlastnej studne a samozrejme žumpy tak určite stavbu neskolaudujete. Žumpy vysokej kvality ponúka aj spoločnosť Ger-plast group s.r.o.

Stavba rodinného domu vyžaduje veľa námahy a samozrejme aj finančných prostriedkov. Rozpočtom by sa tak mal začať aj Váš sen o novom bývaní. Dnes však nie je problém si na nutné výdavky požičať. Pôžička je tak k dispozícií aj Vám, ponuku si pozrite online. Rozpočet sa však snažte dodržiavať. Domácnosť predsa musíte aj zariadiť. Či Vám zostane dosť peňazí na barové stoličky do kuchyne sa presvedčte aj v e-shope.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 2

Diskusia

Článok Láka Vás bývanie na vidieku? zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »