Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok

20.1.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Zatiaľ, čo sa ešte nedávno schovávalo oblečenie a šatstvo za nepriehľadné dvere skríň a komód, dnes sa vystavuje na obdiv a stáva sa veľmi pôsobivým interiérovým doplnkom. Ak pre svoje bývanie hľadáte vhodnú dekoráciu, nemusíte sa nutne vydávať na nákupy – mnohokrát stačí siahnuť do skrine a je to!

Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok - foto, Hyperbyvanie.sk

Určite ste si všimli, že v moderných interiéroch sú stále obľúbenejšie otvorené skrine. Bežnejšie sú tiež jednoduché kovové konštrukcie, ktoré slúžia na zavesenie vešiakov a uloženie topánok. Takéto zariadenie je veľmi odľahčené, preto nezaťažuje priestor, a naopak, vizuálne ho zväčšuje a presvetľuje. Základom úspechu otvoreného šatníka je samozrejme vždy dokonalý poriadok.

Niektoré šaty sa tešia našej obľube nielen preto, že sú nám pohodlné a príjemné na nosenie; na mnohé z nich sa často viažu i určité vzpomienky alebo životné príbehy. Pokiaľ doma máte nejaký takýto kúsok, šup s ním von a zaveste ho na stenu. Pokiaľ oblečením nahradíte nástenné dekorácie, máte o pôsobivý a originálny vzhľad interiéru ihneď postarané.

Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok, fotka

 

Toto riešenie je skvelé aj v prípade, že chcete vyvolať určitú atmosféru alebo náladu. Červené šaty vášnivých žien, či plášť toreadora vám ihneď pripomenú horúce Španielsko, zatiaľ čo dedinské kroje do interiéru vnesú príjemnú a útulnú atmosféru vidieka. Záleží iba na vás, aký štýl chcete dosiahnuť: isté je, že s použitím šiat vás bude zdokonaľovanie domova baviť.

Stenám budú slušať nielen šaty a kostýmy, ale tiež módne doplnky ako sú klobúky, kravaty, rukavičky, vejáre, šatky, náhrdelníky a ďalšie šperky. Najviac populárne sú dnes tieto doplnky vo vintage štýle, preto sa vám určite hodia staré modely vašich babičiek a dedov. Rustikálny vzhľad takýchto doplnkov aj do moderného bývania vnesie nádych starých dobrých časov.

Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok, fotka

 

Nielen oblečenie a šatstvo, ale všetko, čo sa týka krajčírstva, sa stalo naprostým hitom v oblasti bytových doplnkov a dekorácií. Interiéry tak zdobia krajčírske panny, šijacie stroje a vintage krajčírske nožnice, metre, pravítka, kriedy a ďalšie nevyhnutné pomôcky.

Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok, fotka

 

Rovnako tak aj topánky môžete povýšiť na dekoratívny doplnok. Ak vlastníte nejaký krásny model, vystavte ho na poličke alebo vo vitríne.

Vyskúšajte naše nápady a užívajte si netradičné bývanie, ktoré vás bude baviť.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Horúci hit: Oblečenie ako bytový doplnok zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 226 príspevkov

Franck Muller Klokker : Klokker Factory Onlin: swiss kopi klokker aaa + sveitsiske...

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Ďalšie príspevky »