Máte doma neporiadok?

6.3.2014 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Ten nemusí vždy súvisieť len s našou neochotou k domácim prácam, či nedostatkom času na vysávanie, utieranie prachu, či umývanie podláh. Najmä s malými deťmi nie je vôbec jednoduché udržať poriadok na takej úrovni ako kedysi. Nielenže máme menej času, ale aj viac vecí, a to nielen oblečenia.

Máte doma neporiadok? - foto, Hyperbyvanie.sk

Deti potrebujú zábavu, a tak im veľmi radi doprajeme veľa hračiek. Tieto však treba niekde uskladniť a detičky by sme už od malička mali viesť k poriadku. Ak sa teda už s danou hračkou hrať nechce, poupratujte izbu spoločne. Bude tak pripravená pre ďalšiu hru. Isté hranice by sme však ani kvôli deťom nemali prekračovať. Ak si totiž zvyknú doma chodiť v topánkach, neskôr ich to len ťažko budete odúčať. Aj niektoré hračky by mali byť určené výhradne len na von. K tým najobľúbenejším patria detské bicykle, a tiež loptové hry, niektoré veci predsa len patria na ihrisko.

Máte doma neporiadok?, fotka

 

Neraz nám však samotné upratovanie sťažuje aj množstvo nábytku a drobností. Časom sa nahromadia veci, ktoré zaberajú miesto. Niektoré sú však užitočnejšie ako iné, a tak si nájdu svoje miesto aj v našej obývačke. Pokojne si tak môžete vychutnať masáž v masážnom kresle. Pri takejto kúpe sa musíme však seriózne zamyslieť, či skutočne máme dostatok miesta. Berte teda do úvahy veľkosť svojho bytu.

Máte doma neporiadok?, fotka

 

Najviac neporiadku je však v izbe dospievajúcich detí. Zväčša máme aj zákaz manipulovať s niektorými vecami, tu nie je na škodu dobrá výchova. Aj deti predsa môžu pomáhať pri upratovaní. Ak získajú pozitívny vzťah k upratovaniu, aj ich akustická gitara, môže predstavovať pekný doplnok študentskej izby, musí mať len svoje miesto.

Chcete skrášliť svoj domov? Nepotrebujete veľa peňazí, často postačí fantázia, či drobná inšpirácia, tú nájdete aj na shiny.sk.

Veľmi mierna zima však dáva predpoklad na dlhé a horúce leto, porozmýšľajte teda nad klimatizáciou.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Máte doma neporiadok? zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »