Využite svoj talent a skrášlite si bývanie

7.4.2014 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Naše domovy sa časom, či chceme a či nie, menia na fádne a opotrebované. Jednoducho občas je nutné všetko vymeniť a nahradiť novým. To sa vzťahuje najmä na nábytok.

Využite svoj talent a skrášlite si bývanie - foto, Hyperbyvanie.sk

Jeho výmena je však pomerne finančne náročná, a tak nevyhnutné kupujeme postupne. Chceme však, aby nám vydržal roky, preto sa šetriť na tomto mieste veľmi nevypláca. Aj keď teraz ušetríte, budete nový musieť kúpiť oveľa skôr. Naviac kvalitnejší nábytok je nadčasový, a tak ho nemusíte meniť len preto, že vyjde z módy. Ak hľadáte nové vybavenie domácnosti, určite navštívte aj albero.sk.

Mať fádny domov nepridá ani na našej dobrej nálade. Nemusíte hneď kupovať drahé dekorácie, občas postačí aj Vaša fantázia. Dnes letí minimalizmus, vyhnite sa preto zbytočnému zaprataniu priestoru dekoráciami.

Využite svoj talent a skrášlite si bývanie, fotka

 

Neraz postačí vymeniť drobnosti a aj Váš starší domov dostane nový šat. Sú to práve detaily, ktoré Vám spravia veľkú službu. Skúste vymeniť kľučky na Vašich dverách. Ak neviete, aké by sa do Vášho domova hodili, skúste vyberať na fpinterier.sk.

Zamerajte sa však aj na pestré farby. Ak máte obavu z farebných stien, dodajte ju jednotlivým izbám v podobe obrazov a farebných doplnkov. Na trhu nájdete nepreberné množstvo obrazov a fotografií, ktoré môžu spestriť aj Vašu domácu pohodu, treba len hľadať.

Využite svoj talent a skrášlite si bývanie, fotka

 

Podobne však poslúžia aj Vaše vlastné výtvory. Skúste z rodinných fotografií spraviť pamätnú stenu, alebo veselú koláž. Konečný vzhľad je len na Vás. Veľká výhoda je, že sa nemusíte obávať vysokých investícií. Pohrabte sa vo svojich fotografiách, určite tam zopár vydarených kúskov nájdete. Následne Vám postačí tlačiareň a náplne do nej. Hľadajte však kvalitné náplne do tlačiarne aj fotopapier.

Zapojiť môžete aj deti. So svojimi kresliacimi potrebami dokážu hotové zázraky. Následne vyberiete správne rámy na obrazy a Vášmu domovu sa nič nevyrovná.

 

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Využite svoj talent a skrášlite si bývanie zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 227 príspevkov

Franck Muller Klokker : Klokker Factory Onlin: swiss kopi klokker aaa + sveitsiske...

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Ďalšie príspevky »