Rebríky v interiéri sú in!

7.7.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Už sme si zvykli, že v rámci tzv. vintage štýlu je možné takmer všetko. Veci, ktoré už neslúžia, sú staré a olúpané, ktoré by sme odložili do pivnice, sa stávajú štýlovými dekoráciami a nahrádzajú moderné doplnky.

Rebríky v interiéri sú in! - foto, Hyperbyvanie.sk

Nadčasové interiéry tak zútulňujú rozpadnuté cestovné kufre, rozhegané stoličky, staré dvere alebo olúpané okenné rámy. Bytovým doplnkom sa však stávajú také veci, ktoré by sme v interiéroch len tak nečakali. Napríklad taký rebrík je jedným z najštýlovejších doplnkov moderných interiérov, ktorý tu plní nielen funkciu dekoratívnu, ale i praktickú.

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Nový, alebo ešte lepšie starý rebrík sa stane dominantnou dekoráciou každej izby. Jednoduché rebríky môžete len tak oprieť o stenu a používať ich napríklad na zavesenie vešiakov s oblečením alebo kvetináčov s rastlinami. Takto používaný rebrík sa skvelo hodí predovšetkým do obývacích izieb a spální.

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Rebrík sa môže tiež stať veľmi praktickou, lacnou, a predovšetkým originálnou alternatívou ku klasickým šatníkom, skriniam a vešiakovým stenám. Na rebrík v hale môžete zavesiť kabáty, kabelky, dáždniky a ďalšie módne doplnky, ktoré väčšinou pri príchode domov ihneď odkladáte. Keď dáte na rebrík háčiky, môže vám tiež poslúžiť na zavesenie drobností, ako sú kľúče či šperky.

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Pre vytvorenie romantickej atmosféry môžete na rebrík zavesiť svietiace reťaze, lucerničky, alebo sklenené nádoby so sviečkami. Takéto pôsobivé osvetlenie oceníte nie len v interiéri, ale napríklad tiež na balkóne, terase či záhrade.

Skvelou voľbou do interiéru sú ďalej rebríky štafľového typu. Ideálne sú hneď dva a k tomu niekoľko drevených dosiek – tak ľahko a rýchlo vytvoríte niekoľko poličiek a regálov, ktoré vám skvelo poslúžia ako knihovňa alebo ako odkladacia plocha na najrôznejšie doplnky a drobnosti.

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Pokiaľ sa vo vintage prvkoch vyžívate, vložte medzi rebríky dosky z neopracovaného dreva, alebo staré dvere, okenice, či okenné tabule. Buďte kreatívni – čím netradičnejšie riešenie, tým lepšie!

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Rebríky sa perfektne hodia do všetkých miestností a výnimkou nie je ani kúpeľňa. Jednoduchý rebrík tu môže slúžiť na zavesenie uterákov, zatiaľ čo police na štafliach pojmú všetky kozmetické prípravky, ktoré tu potrebujete. V kuchyni zase regály podopierané rebríkmi skvelo nahradia chýbajúcu špajzu či skriňu. Malé rozkladacie rebríky sú veľmi populárne tiež v spálniach, kde slúžia ako nočné stolíky, alebo ponúkajú miesto na knihu, stolovú lampičku, okuliare i vázu s kvetinami.

Rebríky v interiéri sú in!, fotka

 

Podľa štýlu interiéru môžete naviac rebrík natrieť na čierno či bielo alebo ho oživiť jemnosťou pastelových farieb. Určitý štýl podčiarknete tiež výberom materiálu rebríka – napríklad železné modely skvelo zapadnú do interiérov priemyselného štýlu.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Rebríky v interiéri sú in! zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »