Chce to zmenu?

19.8.2014 | PR článek | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Ak sa táto týka Vášho domova, môžete ísť na to viacerými spôsobmi. Ak nemáte peňazí nazvyš, musíte sa uspokojiť len s drobnými úpravami. Sem patrí napríklad zmena farby stien, výmena drobných dekorácií, či len zmena rozmiestnenia nábytku v jednotlivých izbách.

Chce to zmenu? - foto, Hyperbyvanie.sk

Aj takto sa môžete po návrate domov cítiť ako niekde celkom inde. Aby ste však mohli ušetriť a predsa docielili pekný vzhľad interiéru, musí byť Váš nábytok v dobrom stave. Inak by výsledok nebol taký, ako ste si predstavovali. Avšak ani drobné poškodenia nemusia predstavovať závažný problém. Niektoré detaily je totiž možné jednoducho zamaskovať.

Na rekonštrukciu je však zväčša potrebná väčšia hotovosť. Nejde však len o výmenu nábytku, tá je samozrejme asi najnáročnejšia, no šetriť by ste nemali ani na matracoch. Vyhovovať Vám síce môže aj lacnejší, no oveľa lepšou voľbou je využiť akcie a kúpiť matrace 1 + 1 zadarmo. Takto je kvalita zaručená, keďže sa väčšina predajcov takto zbavuje starších modelov, no nie starých matracov.

Chce to zmenu?, fotka

 

Nemalý problém však nastáva, ak máte posteľ vyrobenú na mieru. Pre atypickú veľkosť postele je jedinou možnosťou matrac na mieru. Jeho cena však bude prirodzene o niečo vyššia. Na svojom dobrom spánku by ste však šetriť nemali. Od neho sa predsa odvíja aj Váš pracovný výkon. Preto si Vaša spálňa zaslúži aj kvalitné žalúzie, tie nájdete na venys.sk. Tak si zabezpečíte výdatný spánok aj cez leto, kedy slnko vychádza veľmi skoro, ale aj dostatok súkromia od okolitého sveta.

Chce to zmenu?, fotka

 

Pri zmene Vášho domova, môže byť nápomocný aj drevený obklad. Ten využijete nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Viac sa o ňom dočítate na drevomaterial.sk.

Podobné zásahy, ktoré sa týkajú zmien vo Vašom interiéri sa bez hotovosti uskutočňujú len veľmi ťažko. Ak chýba, vhodnou voľbou sú aj pôžičky.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 2

Diskusia

Článok Chce to zmenu? zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »