Krásy jesenného stolovania!

15.10.2014 | Mgr.Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Čo sa týka farieb, je jeseň jednoznačne najkrajším obdobím roka. Tak to využite a ozdobte si darmi jesennej prírody aj svoj interiér. Obzvlášť dobre sa budú vynímať na každom stole alebo sviatočnej tabuli, kde vám spríjemnia čas strávený s rodinou či priateľmi.

Krásy jesenného stolovania! - foto, Hyperbyvanie.sk

Nádhernou dekoráciou sa môžu stať obyčajné listy. Dajte ich do vázy alebo do sklenených nádob a váš stôl bude razom rozžiarený pestrými odtieňmi.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Nie len zlatkavé listy, ale tiež svetlo sviečok patrí neodmysliteľne k chladnejšej časti roku. Kombinácia týchto dvoch prvkov vám prinesie úžasnú podívanú.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Dyne a tekvice patria medzi tradičné jesenné dekorácie. Kto by tiež odolal ich príjemnému oranžovému odtieňu, ktorý zútulní akýkoľvek interiér.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Dyne a tekvice vám skvelo poslúžia aj v prípade, že hľadáte elegantný doplnok pre svoj interiér. Zlatá farba v spreji im dodá punc luxusu a vytvorí z nich netradičnú ozdobu vášho stola.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Vydlabané dyne môžete použiť tiež miesto váz. Naaranžujte do nich jesenné kvety alebo vetvičky a uvidíte, že táto dekorácia nezostane bez povšimnutia.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

I klasy kukurice sa môžu vďaka svojej farebnej palete hnedých, žltých a oranžových odtieňov stať dekoratívnym doplnkom s nádychom tradície a minulosti.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Klasy môžete naaranžovať do drevených mís alebo debien vo vintage štýle. Sluší im to tiež v modernom poňatí v kombinácii so sviečkami.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

K výzdobe sviatočnej tabule vám poslúžia tiež zrnká kukurice. Ich úžasný tvar i farba najlepšie vyniknú v sklenených nádobách – môžete ich tiež preložiť vrstvou šošovice, hrachu či najrôznejšími obilninami.

Krásy jesenného stolovania!, fotka


Čo by to bolo za jesennú výzdobu bez sýto červených jabĺk. Jablká sú krásne samy o sebe, môžete ich však tiež najrôznejšími spôsobmi zdobiť: vydlabte do nich otvor, vložte sviečku a používajte namiesto svietnika. Umiestniť ich môžete trebárs na vrstvu gaštanov.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

A práve na gaštany nezabudnite a určite si ich pár na jesenných prechádzkach nazbierajte – pri výzdobe interiéru sa vám hodia.

Krásy jesenného stolovania!, fotka


V súlade s vintage štýlom sú v kurze i obyčajné drevené debničky – naaranžujte do nich voňavé sviečky, šišky, orechy, jarabinu, šípky, vetvičky a uvidíte, že od nich nebudete môcť oči odtrhnúť.

Krásy jesenného stolovania!, fotka

 

Jesenné dekorácie žiaria žltými a oranžovými odtieňmi. Doplňte ich prvkami z dreva a vrecoviny a užívajte si harmonickú atmosféru, ktorú do vášho domova vnesú.

Krásy jesenného stolovania!, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Krásy jesenného stolovania! zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »