Vianočná výzdoba spálne

5.12.2014 | Mgr.Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Vianočná výzdoba obvykle vládne v obývačkách a kuchyniach, v ktorých trávime najviac voľného času, a v ktorých sa tiež stretávame so svoju rodinou a priateľmi. Ale ani spálne by nemali byť ochudobnené o vianočné čaro. A preto sa nechajte inšpirovať dekoráciami, ktoré vdýchnu spálniam náladu adventného času.

Vianočná výzdoba spálne - foto, Hyperbyvanie.sk

Vianočné svetielka sú nádhernou dekoráciou, ktorá môže zdobiť spálne kľudne po celý rok. Trblietajúce sa svetlo dodá spálňam útulnú a romantickú atmosféru, a to predovšetkým v zimnom období, keď za oknami vyčíňa mráz. Svetielkami môžete ozdobiť čelo alebo nebesá postele. Ich jas nádherne vynikne tiež v okolí zrkadiel a okien. Svetielka sa hodia tiež na výrobu interiérových doplnkov – napríklad ich umiestnite do vintage lucerny a tešte sa na žiaru očarujúceho svetla.

Vianočná výzdoba spálne, fotka

 

Vianočnú atmosféru do spálne vnesie tiež tematické posteľné oblečenie. Vsaďte na vianočné farby, ako je červená a zelená, v kombinácii so zlatými alebo striebornými akcentami. Vrátiť sa môžete i do detstva a užiť si veselé motívy a obrázky.

Vianočná výzdoba spálne, fotka

 

Aj keď vianočné pančuchy sú typickou dekoráciou predovšetkým v amerických domácnostiach, vyzerajú naozaj roztomilo, a tak nie je dôvod, prečo nimi nevyzdobiť interiéry aj u nás. Pančuchy vo vianočných farbách a so slávnostnými motívmi môžu zdobiť nie len rímsu krbu, ako je zvykom, ale trebárs i okolie postele alebo poličky.

Vianočná výzdoba spálne, fotkaOzdobený stromček na Vianoce proste neodmysliteľne patrí, tak prečo si jeho zmenšenú verziu neužiť aj v spálni. Uvidíte, že pohľad naň vám zaručí priamo rozprávkové usínanie i radostné vstávanie.

Vianočná výzdoba spálne, fotka

 

Stromček môžete nahradiť vetvičkami ihličnanov či adventným vencom, ktoré tiež do miestnosti vnesú čaro Vianoc a ukľudňujúcu vôňu lesa.

Vianočná výzdoba spálne, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Vianočná výzdoba spálne zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok