Zmeňte svoj dom na nepoznanie

23.3.2015 | | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Do podobných prác sa púšťame len veľmi neradi, aj keď sa v konečnom dôsledku tešíme na výsledok. Rekonštrukcie domov a bytov neraz odkladáme aj pre nedostatok hotovosti, bez ktorej nie je možné vykonať ani najmenšie zásahy.

Zmeňte svoj dom na nepoznanie - foto, Hyperbyvanie.sk

Renováciu si teda treba premyslieť a dopredu naplánovať, a je jedno v akom rozsahu sa chystáte zmeny uskutočniť. Najčastejšie však robíme nevyhnutné maličkosti, ktoré nám uľahčia a spríjemnia samotné bývanie, no neraz aj ušetria nejakú tú hotovosť v peňaženke. Práve to je dôvod, prečo stále viac dávame prednosť výmene okien.

Zmeňte svoj dom na nepoznanie, fotka

 

Staré, aj keď drevené časom a vplyvom počasia jednoducho trpia. Aj pri svedomitej starostlivosti je po rokoch potrebné ich vymeniť. Drevo si však vyžaduje zvláštnu a najmä častú starostlivosť, napríklad aj v podobe obnovy ochrannej vrstvy, ktorú sa odporúča robiť asi každých 5 rokov. Oveľa menej náročné na údržbu, no o to zaujímavejšie nielen cenou, ale aj odolnosťou a tvarovou stálosťou sú však plastové okná. Tie stačí pravidelne umývať, čo nie je taktiež veľmi náročné a okná Vám vydržia naozaj dlhé roky.

Zmeňte svoj dom na nepoznanie, fotka

 

Platové okná naviac ušetria aj Vaše výdavky na telo. Okrem toho vedia výborne izolovať zvuk z ulice, no ak Vám ruch prekáža aj naďalej, zrejme sú dôvodom samotné múry. Ak sú pritenké, prechádza cez ne nielen hluk z blízkej cesty, ale neraz aj od susedov. Odhlučnenie tak môže byť jediným možným riešením, ako si zabezpečiť pokoj.

Aj týmito menšími zásahmi si tak môžete spríjemniť svoje bývanie. Avšak či už je potrebné doviesť nábytok, či drobný stavebný materiál, na nezaplatenie je vlastné auto. Ak bývate na vidieku, je dôležitý aj výber samotných pneumatík. Takto jednoducho zvládnete rekonštrukciu akéhokoľvek rozsahu.

Záverečné dekorácie tak budú len čerešničkou na torte. Nemusíte všetky svoje maličkosti schovávať len do zásuviek. Napríklad šperkovnica z vipgold.sk je nielen praktická, ale aj elegantná.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Zmeňte svoj dom na nepoznanie zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 204 príspevkov

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

FitFlop sandaler Kvinner 2013 nye ankomst, Fr: Christian Louboutin outlet billig...

Hohe Qualität Belstaff Online, Belstaff Outle: belstaff panther belstaff...

relógios Chopard: Réplicas de relógiosRelógios...

Ďalšie príspevky »