3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú

31.8.2015 | Mgr.Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Nájsť štýl, dizajn alebo spôsob dekorácie, ktorý bude vyhovovať práve nám a nášmu interiéru, nie je nič jednoduché. Existujú však prvky, ktoré sú natoľko módne a nadčasové, že sa obvykle zapáčia každému bez ohľadu na štýl jeho bývania. Tu sú tri najobľúbenejšie z nich, ktoré môžu i váš interiér trochu skrášliť.

3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú - foto, Hyperbyvanie.sk

Všetko v bielej!

Biele interiéry predstavujú klasiku, ktorá nikdy nezovšednie. Sú veľmi elegantné, čisté a vzdušné a naviac sa veľmi ľahko kombinujú s najrôznejšími štýlmi, farbami i dekórmi. Monotónnosť a chlad bielych interiérov ľahko narušia výrazné textúry a vzory i snúbenie rôznych materiálov. Obzvlášť im pristanú jednoduché línie, lesklé povrchy a jemné tkaniny. Biele interiéry vytvárajú neutrálne prostredie, v ktorom môžete rozohrať hru s interiérovými dekoráciami a doplnkami. Zlaté a strieborné dekorácie podporia luxusné pôsobenie bielej farby, prírodné drevo zase do priestoru vnesie viac tepla. Doplnky z kovu razom vyvolajú dojem obľúbeného priemyselného štýlu, zatiaľ čo s vintage doplnkami sa prenesiete do vidieckeho štýlu. Biele interiéry skrátka ponúkajú široké možnosti dizajnérstva a i vďaka tomu im nie je čo vyčítať – snáď len maličkosť, a to sú zvýšené nároky na údržbu a upratovanie.

3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú, fotka

 

Zrkadlá

Zrkadlá sú nádhernou interiérovou dekoráciou – keď neviete, čím ozdobiť stenu, alebo akým doplnkom ozvláštniť trebárs poličky, je zrkadlo tou správnou voľbou. In sú najmä rozmerné zrkadlá, alebo módna kolekcia z menších zrkadiel. Okrem ich dekoratívnych predností sa môžete tešiť na optické kúzla – zrkadlo dokáže opticky zväčšiť a presvetliť akýkoľvek priestor, takže i mini-byt môže vďaka nim pôsobiť ako veľkolepé sídlo.

3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú, fotka

 

Prírodné drevo

Drevo vo svojej pôvodnej podobe je nielen veľmi krásne a dekoratívne, ale i príjemné, ukľudňujúce a hrejivé. A presne takýto môže byť i váš interiér. Hitom súčasnosti sú drevené doplnky, ktoré pôsobia dojmom robustnosti, neopracovanosti a surovosti – ak v tomto štýle zvolíte konferenčný stôl, vitrínu či kuchynskú pracovnú dosku, môžete sa tešiť na mimoriadne pútavý prvok domácnosti.

3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú, fotka

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok 3 interiérové prvky, ktoré nikdy nesklamú zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 225 príspevkov

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Ďalšie príspevky »