Zvieracie vzory v interiéri: vedie Bambi, Zebra a Dalmatín

29.3.2016 | Mgr.Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 1 |

Príroda je i v oblasti bývania považovaná za najbohatší zdroj inšpirácie. Moderné interiéry sú tak plné prírodných materiálov. Odtlačok prírody však mnohokrát majú tiež umelé materiály.

Zvieracie vzory v interiéri: vedie Bambi, Zebra a Dalmatín - foto, Hyperbyvanie.sk

Nádherne vyzerajú hlavne zvieracie vzory, ktoré do každého priestoru vnášajú osobitné čaro a jedinečnú atmosféru. Zvieracie vzory nádherne vyniknú na veľkých plochách – v praxi sa môže jednať o tapety, textílie či koberce. Originálny vzhľad do interiéru vnesú i v podobe drobných detailov a dekorácií.

V súčasnej dobe sa najväčšej popularite teší vzor, ktorý verne imituje vzhľad slávneho mláďatka Bambiho. Dekorácie s týmto vzorom vyzerajú veľmi realisticky, a preto sa nezavďačia každému. Na druhú stranu môžu pôsobiť veľmi príjemne a do priestoru vnášať ukľudňujúcu a útulnú atmosféru. Bambi vzor predstavuje perfektné oživenie nie len do detských izieb a spální, ale i do originálnych obývačiek a hál.

Zvieracie vzory v interiéri: vedie Bambi, Zebra a Dalmatín, fotkaRovnakej obľube sa tešia tiež Zebra vzory. Tie dostať v najrôznejších farebných kombináciách, i keď jednotkou je stále spojenie čiernej a bielej. Vzor Zebry vyzerá veľmi luxusne a honosne, preto sa hodí najmä do moderných, minimalistických interiérov a kancelárií.

Zvieracie vzory v interiéri: vedie Bambi, Zebra a Dalmatín, fotkaĎalšou novinkou vo svete zvieracích vzorov je Dalmatín. Vzor Dalmatín je síce extravagantným módnym výstrelkom: v interiéroch však funguje veľmi dobre. Tento vzor je veľmi pôsobivý, originálny a dekoratívny a je skvelou voľbou pre dekoráciu menších miestností (na rozdiel od vzoru Zebry, ktorý vyžaduje väčšie priestory). Čiernobiely vzhľad tohto vzoru perfektne kontrastuje s jasnými akcentami, ako je žltá, ružová či tyrkysová, ktoré môžeme do interiéru zahrnúť v podobe dekorácií.

Zvieracie vzory v interiéri: vedie Bambi, Zebra a Dalmatín, fotka

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Ivka: Ďakujem za inšpiráciu. Práve...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »