Ako si čo najlepšie užiť hojdaciu sieť?

22.6.2016 | Mgr.Monika Kovačková | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 1 |

Hamaky - v českých pomeroch poznáme ako hojdacie siete - sú nepostrádateľným vybavením pre príjemné leňošenie v horúcich letných dňoch. Ich obstaranie je pomerne lacnou záležitosťou a vďaka širokej ponuke si ľahko vyberiete model, ktorý bude presne zodpovedať vašim požiadavkám i vkusu. A od nákupu vás nemusí odradiť ani nedostatok voľného miesta.

Ako si čo najlepšie užiť hojdaciu sieť? - foto, Hyperbyvanie.sk

Pokiaľ si hojdaciu sieť nechcete zaobstarať z dôvodu, že pre ňu nemáte dostatok miesta, presvedčíme vás dnes o opaku. Záhrady a terasy predstavujú typické miesto na zavesenie hojdacej siete. Pokiaľ však musíte leto tráviť v panelákovom byte, nemusíte zúfať - sieť sa ľahko vojde do každého interiéru a stane sa v ňom originálnym bytovým doplnkom.

Takže i v prípade, že ste nútení slnečné dni tráviť v práci a v meste, budete sa vďaka sieti aspoň doma cítiť ako na exotickej dovolenke.

Ako si čo najlepšie užiť hojdaciu sieť?, fotkaA pokiaľ máte k dispozícii balkón, stane sa táto ilúzia ešte realistickejšia. Obklopte sa zeleňou a užite si slunečné lúče alebo jedinečný pohľad na oblohu plnú hviezd. Kedže sú siete veľmi pohodlné a praktické, môžu sa stať skvelou letnou alternatívou ku klasickému lôžku (hamaky u mnohých národov slúžili a dosiaľ slúžia na stále spanie). Tak prečo teplé noci neprespať na balkóne?

Ako si čo najlepšie užiť hojdaciu sieť?, fotkaTiež klasické umiestnenie siete na záhrade či terase môžete ozvláštniť ich originálnym zavesením. Nielen konáre stromov, ale tiež zaujímavé drevené alebo kovové konštrukcie napríklad v tvare típí poskytnú sieti potrebnú oporu a stanú sa nevšedným doplnkom záhrady. Konštrukcie atypických tvarov, ktoré naviac môžete ozdobiť jemnými závesmi, sa stanú výzvou pre každého kutila – zakúpiť ich však môžete tiež v špecializovaných obchodoch. Hamaky so zabudovanými ľahkými konštrukciami sú veľmi praktické preto, že je možné ich pomerne ľahko prenášať.

Siete oživia tiež každý altánok, v ktorom budete môcť odpočívať i v daždivých a chladnejších dňoch.

Ako si čo najlepšie užiť hojdaciu sieť?, fotkaObzvlášť skvelým miestom pre zavesenie hamaku je okolie vodných plôch, ako sú bazény, záhradné jazierka a fontány. Pre jedinečný zážitok ho zaveste nad vodnou hladinu a užite si povznášajúci pocit.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Holotrt: Pridal by som tip na...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »