Závesný kvetinový luster vás očarí

6.6.2017 | Milena Bartošová | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Pripravujete oslavu, večierok alebo trebárs svadbu? Vsaďte na dekorácie, ktoré vašich hostí priam očaria, a ktoré vytvoria jedinečnú atmosféru, na ktorú budete všetci dlho spomínať. Nechajte sa zahaliť krásou i vôňou čerstvých kvetín a vyrobte si závesný kvetinový luster, ktorý nádherne vyzdobí priestor nad jedálenským stolom či tanečným parketom.

Závesný kvetinový luster vás očarí - foto, Hyperbyvanie.sk

Závesný kvetinový luster vychádza z mnohých populárnych vertikálnych a horizontálnych záhrad, ktoré predstavujú dekorácie interiéru rastlinami celkom novým spôsobom. Na vytvorenie vertikálnych i horizontálnych záhrad existujú špeciálne systémy. Ide o kovové alebo plastové mriežky, ktoré sú ovešané kvetináčmi, ktoré stačí iba vsadiť. Zruční kutilovia si však tieto druhy interiérových záhrad môžu vyrobiť tiež z drevených paliet alebo debničiek.

A to je tiež prípad kvetinového lustra – hoci vyzerá famózne, na jeho vytvorenie vám bohato postačí obyčajná drevená debnička, silné prírodné povrazy, oceľové háky a množstvo rezaných kvetín, byliniek a rozkvitnutých vetvičiek.

Závesný kvetinový luster vás očarí, fotka

 

Debničku otočte hore dnom a každý jej roh, alebo stred pevne omotajte lanom, alebo povrazom na zavesenie. Do stredu debničky okolo drevených polienok oviažte množstvo rezaných kvetín, ktoré môžete skombinovať s voňavými bylinkami alebo rozkvitnutými vetvičkami ovocných stromov. Do stropu potom navŕtajte oceľové háky alebo očká s vrutom, na ktoré debnu ozdobenú kvietkami zavesíte.

Táto nádherná dekorácia sa hodí k najrôznejším interiérovým štýlom – záleží totiž na vzhľade debničky. Tú môžete nafarbiť, nalakovať a dekorovať ako chcete. Môžete ich tiež nechať v pôvodnom, trebárs i opotrebovanom stave, a tým vytvoriť pôsobivý vintage vzhľad.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Závesný kvetinový luster vás očarí zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »