Ako vyzerá chodba roku 2018?

13.3.2019 | Redakce | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Hoci sa to nezdá, vstupné chodby a haly sú snáď najdôležitejšie miestnosti nášho domova. Slúžia totiž ako vizitka celého nášho interiéru. Pokiaľ chcete, aby vás po otvorení dverí zavalila vlna pohody, nechajte sa inšpirovať chodbou roku 2018, z ktorej domáca atmosféra priam sála.

Ako vyzerá chodba roku 2018? - foto, Hyperbyvanie.sk

Dnešný hektický svet je dosť ubíjajúci, preto niet divu, že najvydarenejšou chodbou bola zvolená práve táto, ktorá sa nesie v pokojnom vidieckom duchu. Okrem toho, že ponúka priam úchvatný pohľad je i veľmi praktická. Jedným zo základných funkčných prvkov je nízka a útla biela komoda, ktorá zaberá jednu celú stenu. Jej vnútro skrýva všetko od topánok až po módne doplnky, a tak celá chodba vyzerá veľmi organizovane a upratane.

Na bielu komodu nadväzuje drevené obloženie siahajúce do polovice steny. Obloženie steny chráni nielen pred nečistotami, ale vďaka zvolenému odtieňu - optimistickej jarnej zelenej – sa stáva tiež jej neprehliadnuteľnou dekoráciou. V rovnakom odtieni sa nesú i okenné parapety, a tak celý koncept vyzerá veľmi jednotne a ucelene. Tým však nie je dekorácia stien na konci. O skutočný poplach sa stará neprehliadnuteľná tapeta s módnym botanicko-vtáčím vzorom. Pestrofarebný motív vnáša do priestoru vzrušujúce vibrácie a celú miestnosť obohacuje o poriadnu dávku pozitívnej atmosféry.

Ako vyzerá chodba roku 2018?, fotka

 

Výrazným dekórom sa však v tejto impozantnej chodbe pýšia nielen steny, ale i podlaha. Tá na prvý pohľad vyzerá ako pôvodná tehlová, ale nenechajte sa zmiasť. Keďže tehlová podlaha nebola k dispozícii, je jej vzhľad iba verne nasimulovaný tenkými plátmi tehál, ktoré sa inštalujú neporovnateľne jednoduchšie než klasické tehly. Do podlahy je naviac včlenený medený podnos na rohožku, ktorá vďaka nemu zostáva za všetkých okolností na svojom mieste. Podnos tu však nepopierateľne plní i dekoratívnu funkciu, pretože oplýva starobylou eleganciou.

Ako vyzerá chodba roku 2018?, fotka

 

Bez povšimnutia nemožno nechať ani čierne dvere vo vysokom lesku. Voľba čiernej do tohto jasného a veselého konceptu bola veľkým riskom, ktorý sa však vyplatil. Lesklá čierna je totiž veľmi luxusná a príjemne kontrastuje s okolitým dizajnom. Podobný atraktívny kontrast zaisťuje i komfortné čalúnené sedadlo, ktoré do priestoru prináša chladivý dotyk jasne modrej.

Ako vyzerá chodba roku 2018?, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Ako vyzerá chodba roku 2018? zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 225 príspevkov

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Ďalšie príspevky »