Rolety s patentom

26.7.2007 | Jan Smidak | Inšpirácia pre bývanie | Komentárov 0 |

Behom niekoľko rokov sa spoločnosť Batima rozhodla k rozšíreniu výrobného programu o ďalšie druhy tieniacej a ochrannej techniky, ako sú horizontálne, vertikálne a vidiecke žalúzie, bezpečnostné mreže, posuvné a krídlové brány, markízy alebo siete proti hmyzu.

Od roku 1998 Batima podporuje inštaláciu roliet v novostavbách vlastným patentovaným výrobkom – drevo cementovou schránkou na rolety BAT G. V súčasnosti ale ponúka aj takzvané hliníkové mini rolety, ktoré sa dajú aj dodatočne primontovať na váš dom alebo byt. Tieto rolety nijak nekazia vzhľad vášho domu a navyše chránia vaše okno pred mechanickým poškodením.

Drevo-cementové schránky pre rolety BAT G  

Vlastné vývojové pracovisko firmy dbá pri projektovaní roletových systémov na to, aby nebol narušený estetický vzhľad budov. Preto sa špecializuje na rolety zapustené do steny. Postupom času došlo k vývoji moderných drevo cementových schránok pre rolety. Najpoužívanejší je systém BAT G. Schránky systému sú určené pre rolety a iné cloniace alebo bezpečnostné zariadenia. Tieto prvky sú samonosné stavebné dielce o výške 300 mm a sú dodávané v šírkach 300, 365 s možnosťou rozšírenia na 440 mm.


Ovládánie 

Roleta je ovládaná páskou vyvedenou prechodkou zo schránky a vedenou pozdĺž okenného otvoru do podomietkového pružinového navíjača. Ďalšia možnosť je ovládanie pomocou nekonečnej retiazky a planetovej prevodovky. Ako variant je ponúkané elektrické ovládanie roliet pomocou trubkového elektromotoru. Hliníkové lamely použité k výrobe roletového panciera vypenené polyuretánovou penou sú farebne stále a zaisťujú dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. V dnešnej dobe je najžiadanejšia roleta s vodiacou lištou v ostení . Tá zodpovedá presadzovaniu hlavnej myšlienky firmy, teda schovať všetky diely rolety pred zrakmi prípadných narušiteľov a tým zamedziť prístup napríklad k vodiacim lištám, poprípade celej rolete a zabrániť následnej demontáži. Ďalším prínosom tejto rolety je, že nenaruší líniu domu.


Rolety ako v bavlnke  

Schránky sa inštalujú do okenného otvoru v priebehu stavby. Kedykoľvek po ukončení stavebných prác je možné do pripravenej schránky nainštalovať trebárs rolety so sieťou proti hmyzu alebo bez siete, rolety s lamelami slabými, silnými alebo nerezovými. Namiesto roliet je možné zvoliť aj mreže. Schránky pre rolety BAT G umožňujú odberateľovi rozhodnúť sa v kľude a po opadnutí stresu zo stavby, pre ľubovoľnú tieniacu techniku podľa svojich predstáv a finančných možností. Pri následnom zakúpení roliet a ostatnej proti slnečnej techniky inštalovanej do schránok BAT G (časové obdobie nerozhoduje) získa odberateľ automaticky od firmy ďalšie výhody a zľavy . Vysokú kvalitu a nezničiteľnosť schránok BAT G potvrdzuje tiež tridsaťročná záruka, ktorú firma poskytuje.


Zdroj: Batima

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 5

Diskusia

Článok Rolety s patentom zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »