Novinky alebo vybrali sme pre vás

2.2.2010 | Redakce Hyperbydlení.cz | Inšpirácia pre bývanie

Prinášame vám prehľad aktuálnych noviniek na českom trhu, ktoré sa môžu hodiť aj do vašej domácnosti.

Novinky alebo vybrali sme pre vás - foto, Hyperbyvanie.sk

Chráni a predlžuje životnosť 

Novinka Balakryl Garáž dodá dlhú životnosť a vysokú chemickú a mechanickú odolnosť podlahám v garážach, dielňach, halách a ďalších podobných interiéroch. Táto dvojzložková epoxidová vodou riediteľná farba je určená na nátery betónových podkladov, podlaha potom odolá bežne používaným chemikáliám, benzínu, nafte alebo olejom. Výdatnosť náteru je ovplyvnená savosťou podkladu a hrúbkou náteru: cca 0,5 kg/m2 (2 m2 / kg) stuženej zmesi na náterový systém (napúšťanie + 2 nátery). Povrch podlahy musí byť pevný, bezprašný, suchý, hladký a čistý, zbavený vosku a mastnoty. Farba sa nanáša na suchý, najmenej 28 dní vyzretý betón.

Obohatí český dizajn

S dôrazom na vzhľad, špičkovú kvalitu spracovania a vysoký komfort sedenia vznikol odvážny projekt malosériovej výroby českých produktov. U kresla Cube chair sa moderný až futuristický vzhľad stretáva s neviazanou hravosťou. Východzí prvok - kocky - poslúžila dizajnérovi ako stavebnicová kocka, z ktorej dokázal vytvoriť pútavý artefakt, a zároveň úplne funkčné a prekvapivo komfortné sedenie. Prvok uvoľnenia a ničím nerušenej relaxácie umocňujú aj voľne odnímateľné minitaburety (určené trebárs pre detské vyvádzanie alebo ako pohodlné podnožky), ktoré možno - podobne ako vysúvací podhlavník - účelne "upratať" do zadného a bočných priestorov.

Novinky alebo vybrali sme pre vás - foto, Hyperbyvanie.sk
 

Rozmery: šírka 108 cm (dvojsed 162 cm), výška 76 cm (podhlavníka 25 cm), hĺbka 75 cm 

 

Príručka pre stavebníkov

Publikácia poskytuje prehľad typových domov z programu Porotherm roztriedených vzhľadom na náročnosť spotreby energie, navyše s ročnými nákladmi na vykurovanie. Takzvaný energetický štítok klasifikuje budovy podľa ich energetickej úspornosti. Stavebníci ľahko zistia, ako možno tieto výdavky ovplyvniť vhodnou voľbou materiálu pre obvodové steny. Príručka sa orientuje na pasívne, nízkoenergetické, energeticky úsporné a energeticky vyhovujúce domy. Nájdete v nej aj prehľad partnerov projektu. Katalóg možno zadarmo získať na 844 111 123 alebo na info@porotherm.cz.

Novinky alebo vybrali sme pre vás - foto, Hyperbyvanie.sk
 

Minimálna teplota, maximálny výkon

Zbaviť sa odolných škvŕn obyčajne znamená zvýšiť teplotu prania. S novým Persil Gold Plus Cold Active to však už nie je potrebné, účinkuje totiž pri nízkych teplotách. Ako potvrdil test vykonaný nezávislou inštitúciou WFK, prášok zvládne aj tak odolné škvrny, ako je napríklad mastnota zo šalátového dresingu alebo olivového oleja či špina z goliera košele. Praním pri nízkych teplotách navyše ušetríte toľko energie, koľko by stála priemerná zásoba pracieho prostriedku na celý rok. Persil Gold Plus Cold Active bol vyvinutý špeciálne pre boj s odolnými škvrnami na bielej bielizni, je však na trhu aj vo variante pre farebné oblečenie.

Novinky alebo vybrali sme pre vás - foto, Hyperbyvanie.sk
 

 Redakcia Hyperbydlení.czTlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 8

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »