Sódobar: Voda s prestížou

22.8.2012 | Monika Kovačková | Kancelárie | Komentárov 0 |

Sódobary predstavujú ten najmodernejší spôsob, akým môžete deň čo deň dbať o svoj zdravý pitný režim. Sódobary poskytujú vodu lahodnej chuti, vysokej kvality a mimoriadnej čistoty. Zabudnite na vodu v PET fľašiach či bareloch a rozmaznávajte seba aj svoje okolie prvotriednym servisom sódobaru.

Sódobar: Voda s prestížou - foto, Hyperbyvanie.sk

Veľkou výhodou sódobarov je to, že sa pripájajú priamo na vodovodný poriadok, takže vám odpadá povinnosť neustáleho nákupu vody. Čistenie prebieha prostredníctvom niekoľkostupňové filtrácie lisovaným aktívnym uhlím - tento proces na jednej strane vodu dokonale očisťuje od všetkých nečistôt, na strane druhej jej umožňuje zachovať si všetky zdraviu prospešné prirodzené minerály.

Sódobar: Voda s prestížou, fotka

 

Tým však prednosti sódobaru nekončia - vedľa úžitkovej hodnoty sódobary vynikajú aj vďaka svojmu dizajnu, ktorý pôsobí výnimočne moderne, nadčasovo, profesionálne a luxusne. Prestížny vzhľad sa snúbi s mimoriadne komfortným užívaním - sódobary poskytujú ako vodu chladnú (6 ° C) a horúcou (90 ° C), tak vodu perlivú.

Sódobar: Voda s prestížou, fotka

 

Stolné alebo stojanové sódobary sa ľahko stanú praktickým a zároveň dizajnovým doplnkom každej kancelárie, rokovacie haly či konferenčné miestnosti. Myslite na svojich zamestnancov - dômyselné sódobary im v hektickom pracovnom dni ušetria veľa času a dodržiavanie pitného režimu sa pozitívne prejaví nielen na ich zdraví, ale aj na ich pracovnej aktivite.
Rovnako dobrý dojem urobia elegantné prístroje na vašich klientov a obchodných partnerov. Sódobary už na prvý pohľad prezrádzajú, že ste profesionáli, ktorí si vedia dobre vybrať a ktorí myslia na potreby i zdravie svojich zamestnancov i klientov – a u nich si môžete byť istí, že lahodné osvieženie radi uvítajú.

Viac informácií na www.sodobary.com.
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Sódobar: Voda s prestížou zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »