Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu

2.6.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Kancelárie | Komentárov 1 |

Trendom súčasnosti je práca z domu, a preto je zriaďovanie domácich pracovní stále bežnejšie. Problém môže nastať v interiéroch, ktoré sa stretávajú s nedostatkom miesta. V takomto prípade nemôže byť pre kanceláriu vyhradená celá miestnosť, ale iba jej časť.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu - foto, Hyperbyvanie.sk

Zariadiť si malú kanceláriu v spálni či obývačke je efektívnym riešením, ako vtesnať ďalšiu funkčnú zónu do malého interiéru. Mnohým ľuďom však nevyhovuje, že tak majú svoje pracovisko neustále na očiach. Pokiaľ si vo voľnom čase nechcete neustále pripomínať svoje povinnosti, vyskúšajte naše tipy, ako domáci kútik čo najelegantnejšie skryť.

Pokiaľ na svoju prácu potrebujete iba notebook a pár drobností, bohato vám postačí len sklápacia alebo vysúvacia doska, ktorú môžete namontovať k súčasnému nábytku. Doska razom nahradí celý písací stôl, a pritom zaberie len minimum miesta.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu, fotkaĎalším praktickým riešením je univerzálny nábytok. Ako plocha na prácu vám môže poslúžiť komoda, jedálenský stôl, alebo trebárs barový pult. Aby ste mali všetko potrebné neustále po ruke, voľte predovšetkým taký nábytok, ktorý poskytuje vnútorné úložné priestory, do ktorých môžete pracovné pomôcky skvele skryť.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu, fotka


Keď nemáte miesta nazvyš, výborne vám poslúžia moderné závesné skrinky s vyklápacími dvierkami, ktoré sa ľahko premenia na samostatný pracovný kútik. Dvierka slúžia ako doska stola a celý priestor skrinky možno využiť na odkladanie vecí, ktoré pri práci potrebujete. A keď ste hotový, všetko jednoducho skryjete za dvierka a môžete zabudnúť, že nejaká kancelária vo vašom byte existuje.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu, fotkaDômyselný nápad predstavuje mobilný skladací stôl. Stôl sa skladá z pevnej pracovnej časti a pohyblivého úložného priestoru. Keď potrebujete pracovať, stôl jednoducho rozložíte do uhla 90° - tak získate dostatočne veľkú pracovnú plochu aj prístup do úložnej časti. Po zložení stôl pripomína klasickú komodu, takže by nikoho nenapadlo, že skrýva plne funkčnú domácu kanceláriu.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu, fotkaZariaďte si svoju kanceláriu multifunkčnými modelmi, ktoré vám umožnia efektívne pracovať, a pritom nezaberú viac než meter štvorcový. Moderná ponuka tohto typu zariadenia je naozaj široká, a to nielen z hľadiska veľkosti, tvaru a funkcie, ale tiež z hľadiska dizajnu. Zabudnite na predsudky, že kancelárie sú nudné, a zariaďte si pracovisko podľa svojho vkusu.

Tipy, ako zmestiť domácu kanceláriu do malého bytu, fotkaNech sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, nezabúdajte na dva dôležité prvky, bez ktorých sa pri práci jednoducho nezaobídete – na kvalitnú stoličku, dostatočné a vhodné osvetlenie.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Rika: nielen do bytu, ale aj...< Odpovedať

počet príspevkov: 1

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 242 príspevkov

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Ďalšie príspevky »